Tu możesz poczytać opinie o naszej szkole 🙂

Jeśli byłaś/byłeś, jesteś lub zamierzasz być naszym uczniem to może też coś napiszesz?

Na dole strony znajdziesz okienko, do którego możesz wrzucić swoje wrażenia, przemyślenia, refleksje i porady dla przyszłych kierowców.

 

Każdy wpis zamieszczony przez naszych kursantów zostanie zatwierdzony przez administratora.

240 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
4 miesięcy temu

Zwykle nie publikuję komentarzy ale tym razem podzielę się wrażeniami. Miałam przyjemność doszkalać się u P. Marka. Pełen szacunek dla niego, gdyż w pewnych sytuacjach drogowych ze mną za kierownicą powinien był dostać zawału a ma się na szczęście dobrze. To chyba jedyna szkoła w Warszawie, gdzie można się nauczyć jeździć z nogami do góry! ! ! Polecam szkołę jak i instruktora. Wdzięczna kursantka Mal.Ros.

MartaKN
9 miesięcy temu

Wróciłam 7 lat temu z USA i mialam ogromny lęk przed jazdą na manualnej skrzyni biegów. Kiedyś zobaczyłam na ulicach Warszawy śmieszny samochód szkoleniowy z czaszką z napisem PANIE NA DOSZKALANIE. Minęło kilka lat i w zeszłe wakacje spędziłam bardzo intensywne 2 tygodnie codziennie jeżdżąc z Krzyśkiem Gawdzikiem. Jeżdżę nieprzerwanie od tamtej pory… Często myślę o tym, jaką niesamowitą wolność i niezależność uzyskałam, szczególnie teraz, w tak trudnym pandemicznym czasie. I będąc mamą 2 małych dziewczynek po prostu wsiadam i jadę. Krzysiek ma niewyobrażalną cierpliwość!! A do tego wielkie poczucie humoru, wyrozumiałość, profesjonalizm, kulturę osobistą i dystans do świata. Wymarzony instruktor. POLECAM Go z całego serca. Pieniądze dobrze zainwestowane. NIE BÓJ SIĘ, PO PROSTU DZWON!!! I koniecznie pytaj o Krzyśka.

Sonia
9 miesięcy temu

Bardzo polecam jazdy z Panem Markiem, byłam u pana Marka na jazdach doszkalających, udało mi się nauczyć więcej w ciągu parunastu godzin niż w innej szkole po całym kursie, byłam ciężka kursantką i na początku nawet nie umiałam dobrze trzymać kierownicy, ale upór pana Marka w nauczeniu mnie parkowania i zawracania na rondzie poskutkował zdaniem egzaminu za 1 razem, dlatego gorąco polecam.

Nadia
1 rok temu

Bardzo się cieszę ,że znalazłam Wesołą Szkołę 🙂 córka jest zadowolona z jazd doszkalających z Panem Markiem,było profesjonalnie,punktualnie , skutecznie i z humorem 🙂 Ja jeszcze troszkę pomyślę i pewnie wkrótce też odkurzę swoje prawo jazdy z Wesołą Szkołą ,dziękujemy i pozdrawiamy 🙂

Paulina
1 rok temu

Po przeprowadzce do Warszawy było dla mnie czymś niewyobrażalnym by moc poruszać się po niej samochodem, pomimo posiadania prawa jazdy 🙂 Rok temu zdecydowałam się na skorzystanie z usług doszkalajacych i dzis nie wyobrażam sobie dnia bez samochodu w stolicy 😀 Dzis minął mnie wasz charakterystyczny samochód i z uśmiechem wspomniałam swoje lekcje, Dlatego postanowiłam publicznie podziękować i zachęcić każdego by spróbował bo warto 😀

EWA
2 lat temu

Kilkanaście godzin jazdy z p. Krzysztofem pozwoliło poczuć się pewniej za kierownicą.
Fantastyczny nauczyciel, bardzo spokojny i miły. Bezstresowa jazda, dużo informacji.
Życzę wszystkim takiego nauczyciela.

Aztekium.pl
3 lat temu

Wszystko na wysokim poziomie! Polecam każdemu!

Dorota
3 lat temu

Polecam jazdy z panem Markiem! Wszystko powoli tłumaczone i świetne patenty na parkowanie i placyk. Zdałam egzamin za pierwszym razem po dziesięciu latach przerwy od kursu w innej szkole. Wystarczyło półtora tygodnia lekcji w WSJN. To zasługa pana Marka. Dziękuję!

Monika
3 lat temu

Serdecznie polecam bezstresowe doszkalanie u Pana Marka:) Bez nerwów, pośpiechu, strachu, profesjonalnie, z dobrymi patentami i w dobrym towarzystwie:) polecam!!!

Marcin
4 lat temu

Zdałem za pierwszym razem. Dzięki za pomoc i przepraszam za duże opóźnienie.

Archives

Bookmarks